+90 212 942 6396

© 2021 Burcu Yapı. Tüm Hakları Saklıdır.

Hizmetler

Şehir bölge planlama, bir arazı, bir ev veya küçük bir oda, hangi konuda tasarım ve/veya projelendirme hizmeti ihtiyacınız var ise biz hazırız. İhtiyaçlarınızı dinleyip, imkanlar ve kurallar çerçevesinde en uygun çözümleri en hızlı şekilde paylaşıyoruz. Bu bir konsept tasarımı olabilir veya mevcut konsept tasarımın uygulama projesi haline getirilmesi olabilir. Doğru kaynaklarla, doğru çözüm alternatifleri ile sizinleyiz..

Gölbaşı TRT Çalışanları Sitesi Sosyal Tesisleri

Tasarım ve Projelendirme

Projeniz hazır ancak bunu nasıl uygulayacağınız sizi düşündürüyorsa devreye biz giriyoruz. Mevcut projelerinizi inceliyoruz, eksikler veya ilaveleri tespit ediyoruz. Ön bütçe hazırlıyoruz ve detaylandırıyoruz. Tercihlerinize göre düzenlemeleri yapıp, detaylı bütçe hazılıyoruz. Onayınzın ardından hızla uygulamaya başlıyoruz. Bu bir bina inşaatı da olabilir, küçücük bir oda düzenlemesi de…

Benetton Suadiye Mağazası

Uygulama

Projeleriniz hazır, işinizi kimlerle yapacağınızı da biliyorsunuz ancak bell bir kalite ve süreç yönetimi desteğine ihtiyacınız var; İlk adımından son admına kadar tüm aşamaların planlamasını sizin adınıza biz yapıyoruz. Tüm riskleri en başından öngörerek doğru sürede, makul bütçelerle tamamlanmasını sağlıyoruz. Kalite, projeye uygunluk ve süreç kontrolünü sizin adınıza biz yapıyoruz.

03. HAN Spaces Levent

Proje Yönetimi

Bir girişiminiz var ancak nasıl yol alacağınızı bilemiyorsunuz ya da kendi konununza odaklanmak istiyorsunuz. Girişiminizin tüm adımları ve aşamaları konusunda biz desteğe hazırız.

04. Garanti Bankası Kızılay Hizmet Binası

Proje Geliştirme, Kontrollük ve Danışmanlık